Fielmann - Port Rumia
Port Rumia

Fielmann

USŁUGI
ZDROWIE

A TY, CO CHCESZ ZOBACZYĆ?

Okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, z filtrem światła niebieskiego, dla kobiet, mężczyzn i dzieci – u nas znajdziesz szeroki wybór okularów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb, które oddadzą Twój indywidualny styl i charakter.

W salonie optycznym Fielmann wykwalifikowani specjaliści doradzą Ci zarówno w kwestii dopasowania okularów do Twojej twarzy, jak i do najnowszych trendów. Wybierzesz tu idealnie dobrany model spośród oprawek najpopularniejszych i najmodniejszych światowych marek jak Gucci, Ray-Ban, Tom Ford, Tommy Hilfiger czy Emporio Armani. Oferujemy także okulary z autorskich kolekcji Fielmann, które cieszą się dużą popularnością ze względu na doskonałą jakość i cenę oraz szeroki wybór akcesoriów optycznych i soczewek kontaktowych.

Przyjdź i przekonaj się na własne oczy

Umów wizytę w salonie z wyprzedzeniem, korzystając z rezerwacji terminu online na www.fielmann.pl.

Twoje korzyści z Fielmann:

• kompletne okulary korekcyjne już od 89 zł,
• okulary przeciwsłoneczne z korekcją od 169 zł,
• okulary progresywne już od 279 zł,
• bezpłatne badanie ostrości wzroku,
• gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli w ciągu 6 tygodni od dokonaniu zakupu w salonie klient znajdzie w innym sklepie taki sam produkt w niższej cenie,
• 3-letnia gwarancja jakości,
• gwarancja satysfakcji, jeżeli nie będziesz zadowolony z nowych okularów, możesz je wymienić lub oddać, a my zwrócimy Ci różnicę lub kwotę zakupu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym służącym do korygowania wad wzroku. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Fielmann Sp. z o.o. Producentem okularów przedstawionych na grafice jest Fielmann Group AG. Lista producentów produktów objętych ofertą znajduje się pod adresem www.fielmann.pl/info-producenci